Gür Dijital

Şimdi, en doğru olanı yapıyoruz.

Dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin çeşitlilik gösteren gereksinimlerine uygun çözümler üretme amacımızı sürdürüyoruz.

Teknolojik ürünleri uluslararası trendlerle paralel bir şekilde Türkiye'nin dijital sektörüne sunma gayretimiz, değişen eğilimlere anında ayak uydurarak, sektördeki konumumuzu müşterilerimizle birlikte geliştirmemize olanak sağlamaktadır.

14 Yıllık Tecrübe

Biz 2009 yılından beri bir aile şirketi olarak çalışmaktayız. Bulması zor problemleri teşhis etmede uzmanız.

Temsilcisi olduğumuz marka ve modellere teknik destek sağlayabiliyoruz.

Teknik ve teknolojik tüm gereksinimleri sağlayabiliyoruz.

Tüm çalışmalarımızda tüm hizmetlerin garantisi vardır.

Mükemmel Çalışma Prensibi

Baskı makinesi, baskı malzemeleri, satış ve onarımları için birinci sınıf kalitede hizmet vermekteyiz. Ayrıca kartuşların bakımı ve baskı programları teknik desteği sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklıklarımız

Türkiye pazarında bayisi olduğumuz firmaların yazılım, ekipman, yedek parça, medya malzemeleri, mürekkep ve kurulum malzemelerinin satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Universal güvencesindeki Galaxy ve Phaeton markalı makine ve ürünlerin yetkili bayisi olmanın gururunu taşıyan firmamız, sizlere geçmişte olduğu gibi gelecekte de sorunsuz hizmet vermeye devam edecektir.

Baskı Sisteminiz Doğru Ellerde

Size olan taahhüdümüz dürüst, arkadaş canlısı ve zamanında hizmet vermektir. 2009’den beri sektöre hizmet veren yerel işletmemize güvenin.

Neden Biz

Size olan taahhüdümüz dürüst, arkadaş canlısı ve zamanında hizmet vermektir.